ZŁOŻ ZAMÓWIENIE

ZOSTAŃ NOWYM AMBASADOREM SNU

Aby rozpocząć zamówienie skontaktuj się z nami: telefonicznie, mailowo, poprzez media społecznościowe (Facebook, Instagram) lub przyjedź do nas do zakładu (po wcześniejszym umówieniu się).

Wybierz wzór zagłówka, który Ci się najbardziej podoba.

Określ pod jaki rozmiar materaca ma być łóżko.

Łóżko może być bez pojemnika na pościel lub ze stelażem otwieranym i pojemnikiem na pościel.

Określ wysokości zagłówka oraz ramy łóżka. Standardowo w cenie wyjściowej jest zagłówek 100 cm (+wysokość wybranych nóżek) oraz boki o wysokości 30 cm.

Wybierz nóżki na podstawie katalogu na naszej stronie.

Tkaninę, w której będzie wykonane łóżko możesz wybrać "na żywo". Przed realizacją bezpłatnie wysyłamy cały karton wzorników tkanin, który odbieramy podczas montażu łóżka. Jeśli jednak zrezygnujesz z zakupu po prostu odeślij wzorniki - mamy ich ograniczoną liczbę i kolejny Klienci na nie czekają!

Gdy będziemy mieli wszystkie parametry łóżka przygotujemy potwierdzenie przyjęcia zamówienia i wtedy już tylko pozostanie oczekiwanie na dostawę i montaż łóżka - realizujemy je BEZPŁATNIE na terenie Warszawy/Białegostoku, okolic tych miast, a także na trasie Białystok-Warszawa. Do pozostałych miejsc możemy przesłać łóżko do samodzielnego montażu firmą przewozową. 

podlgąd wizytówek
W celu otrzymania szybszej wyceny podaj nam: model/modele łóżek, które Ci się najbardziej podobają, docelowy rozmiar materaca i miejsce dostawy łóżka.